Pavisam nesen tika publicēta informācija par to, kā tad klājas mūsu tautā iemīlētajam dziedātājam Intaram Busulim, uzstājoties uz skatuves Krievijā.

Nereti ik pa laikam sanāk Intaru redzēt uz lielo kaimiņvalstu skatuvēm, tādēļ liela daļa cilvēku pieņem to, ka tur var visai pamatīgi nopelnīt.

Tomēr Intars kliedē pieņēmumus un atklāj to, ka patiesība ir pavisam citādākam, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

Neskatoties uz to, ka Intars Krievijā tika manīts jau tālajā 2005. gadā, kad viņš triumfēja konkursā “Jaunais vilnis”, viņš aizvien tur jūtoties kā iesācējs un viesis.

Šķiet, ka, ja reiz Busulis uzstājas kopā ar Laimu Vaikuli un Igoru Krutoju, dalībai konkursā “Golos” un “Jaungada eglītē”, tad jau iztikai vajadzētu būt visai brangai. Bet, kā viņš pats saka, tad “maizes devēji” aizvien esam mēs – Latvijas koncertu apmeklētāji.

Busulis piebilst to, ka koncertēšana Krievijā ir kā ieguldījums atpazīstamībā, bet ar to viņš nepelna. Drīzāk tur viņš cenšas pierādīt sevi, ka ir labs skatuves mākslinieks.

Izrādās, ka koncerti Krievijā ir dažas reizes gadā, un viss pārējais ir filmēšanās vai uzstāšanās kā viesim.

Papildis tam viņš piebilst, ka ir godīgs pret savu valsti un visus nepieciešamos nodokļus pārskaita VID – vidēji tie esot pat 40% no kontā ienākošās autoratlīdzību naudas.

Viņš nevarētu mierīgi naktīs gulēt, ja domātu par to, kā varētu “apčakarēt valsti” un censties izdomāt, kā var kaut ko nesamaksāt.