Pēc šī stāsta izlasīšanas, iespējams, ūdeņraža pārskābe kļūs par tavu neaizvietojamu palīgu! Cik bieži mēs pat nenojaušam, ka ar pieejamiem līdzekļiem var darīt īstus brīnumus. Paņem pudelīti ūdeņraža pārskābes un paraugies uz to. Tu turi rokās īstu dārgumu!

Kā pielietot ūdeņraža pārskābi

1. Ūdeņraža pārskābe izņems traipus no baltiem audumiem. Uzlej nedaudz pārskābes uz traipa un viegli paberz to – rezultāts tev patiks!

2. Pievieno ūdeņraža pārskābi grīdas mazgājamam ūdenim. Koka grīdas spīdēs!

3. Apsmidzini istabas augus ar vāju ūdeņraža pārskābes šķīdumu (25 grami trīsprocentīgas ūdeņraža pārskābes uz 1 litru ūdens) – tā tu pasargāsi augus no kaitēkļiem un sēnītēm, un arī stiprināsi to imunitāti.

4. Pirms matu mazgāšanas, pagatavo ūdens un ūdeņraža pārskābes šķīdumu un iezied to matos. Tālāk mazgā galvu kā parasti. Pārskābe piedos matiem spīdumu un kuplumu!

5. Aukstā ūdenī ielej nedaudz ūdeņraža pārskābes un paturi tajā augļus. Tas patiešām ir labs līdzeklis pret pesticīdiem!

6. Ar ūdeņraža pārskābi viegli notīrās pat visnetīrākās galda virsmas.

7. Skalojot muti ar ūdeņraža pārskābi, tavi zobi kļūs baltāki un tu dezinficēsi savu mutes dobumu. Derētu to darīt trīs reizes dienā!

Der gan atzīmēt, ka dažiem cilvēkiem var būt alerģija pret ūdeņraža pārskābi, tāpēc noteikti pārbaudi savu reakciju uz to: uzpilini pilīti līdzekļa uz elkoņa iekšējās daļas.

8. Nomazgājot ledusskapi ar ūdeņraža pārskābi vienu reizi, tu darīsi to vienmēr! Viss būs tīrs un spožs.

9. Ūdeņraža pārskābe ļaus tikt vaļā no sēnītes vannas istabā. Pirms uzkopšanas samitrini ar to problemātiskās vietas un uz laiciņu atstāj, netīrumi viegli nomazgāsies pēc tādas procedūras.

10. Ja tev ir taukaina āda, ir vērts izmantot ūdeņraža pārskābi sejas tīrīšanai. Tas ir labs profilaktiskais līdzeklis pret pinnēm.

11. Sajauc nedaudz ūdeņraža pārskābes ar olīveļļu. Šis līdzeklis ir ideāls ausu tīrīšanai!

12. Paturot nagus ūdeņraža pārskābē, tu izārstēsi sēnīti!

13. Ūdeņraža pārskābe lieliski tiek galā ar traipiem dvieļos un atgriež tiem lielisku izskatu.

14. Pilīte ūdeņraža pārskābe palīdzēs neļaut veidoties gļotām un sēnītei akvārija ūdenī. Zivīm un bruņurupučiem tā nekaitē, neuztraucies!

15. Tīrot māju, izmanto ūdeņraža pārskābi, un tu aizmirsīsi par nelabām smakām!

Cerams, ka tev noderēs kāds no šiem padomiem!

Avots :