Internetā pāršalc jauns ziņojums par īpašajām eiro monētām. Tiek vēstīts, ka ir nepieciešams apskatīt savas krājkasītes un maciņus! Iespējams, varbūt tieši tu atradīsi tādas € 2 monētas, kas maksā daudz vairāk nekā nominālvērtība. Kā izrādās, tad tās ir izlaistas ierobežotā daudzumā, un tās sakrīt ar nozīmīgiem notikumiem.

Dažas monētas no tām ir patiesi vērtīgas un iemesls vērtības paaugstinājumam ir ļoti vienkāršs – kļūdas dēļ, kas radusies kalšanas laikā. Numismāti ik uz soļa meklē šādas monētas, jo viņi zina, ka jau pēc neilga laika kārotā monēta būs daudz dārgāka nekā šodien.

Varbūt tev paveiksies atklāt vismaz vienu relikviju savā mājā? Viss, kas jāizdara, ir tikai jāieskatās savā maciņā!

2 eiro monēta Vācija

Šīs monētas tika ražotas 2008. gadā. Tām ir kļūda: 15 ES valstis, kas attēlotas bez robežām. Visas 30 000 vienības ir bojātas.

2 eiro monēta Spānija

Šī monēta izveidota par godu valūtas 10 gadu jubilejai. Arī šeit ir kļūda: zvaigznes nav simetriskas.

Kopumā pavisam ir 8 miljoni eksemplāru. Bet tikai no 70 000 līdz 100 000 brāķēto.

2 eiro monēta Vatikāns

Monēta laista apgrozībā 2004. gadā par godu 75. Vatikāna valsts gadadienai. Ir tikai 85 000 eksemplāru, tāpēc tās ir ļoti vērtīgas.

Pēc kolekcionāru viedokļa, viena monēta ir aptuveni 100 € vērta!

2 eiro monēta Somija

Monēta tika izdota par godu ES paplašināšanai 2004. gadā. Viena monēta maksā ap 60 eiro. Cena nav no tām augstākajām, jo tika laists apgrozībā 1 miljons šādu eksemplāru.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :
Marketium