Mums katram pagātnē atradīsies ne mazums cilvēku, lietu un notikumu, par kuriem mēs praktiski vairs neko neatceramies. Gadiem piemīt dīvaina tieksme mainīt visu savā ceļā, bet atcerēties cilvēku, kuru neesi sastapis daudzus gadus, nav viegls uzdevums.

Taču reizēm tādi ”sveicieni no pagātnes” var uz visiem laikiem izmainīt dzīvi, un šis stāsts ir tieši par to.

Haidija Pārkere un Eds Savitts ir jauns, iemīlējies pāris. Viņi nolēma apprecēties un gatavojās kāzām. Taču meitenes mātes domas bija aizņemtas pavisam ar kaut ko citu. Viņa drudžaini sāka pārskatīt senās fotogrāfijas, kaut ko meklējot.

Eds un Haidija iepazinās 2011. gadā, kad viņi vēl bija studenti.

Puisis nevarēja saprast, kā darbojas žāvējamā mašīna. Padomu viņš nolēma paprasīt meitenei, kura dzīvokli bija īrējusi pirms viņa.

Taču sarunas par sadzīves tehnikas darbības tēmu ātri vien aizgāja otrajā plānā. Pavisam drīz šie divi saprata, ka ir iemīlējušies!

LASI VĒL: 8 gadus vecais zēns skaldīja malku un rūpējās par savu mammu. Pēc vairākiem gadiem sabiedrība uzzināja skarbo patiesību

Pirmajam randiņam sekoja otrais, tad trešais. Pēc četriem gadiem pāris nolēma salaulāties.

Pienāca laiks iepazīties ar vecākiem. Kādā reizē, kopējo pusdienu laikā abas mātes sāka atcerēties senus notikumus.

Topošā sievasmāte, lai arī visai neskaidri, bet atcerējās meitas pirmo “brūtgānu”. Kad Haidijai bija seši gadi, ģimene aizbrauca uz kūrortu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!