21. gadsimta ir tik lielu pārmaiņu laiks, ka to nav iespējams salīdzināt ar to, kādi laiki bija pirms 20-30 gadiem un kādi tie ir šobrīd. Vēl jo vairāk, ja runājam tieši par bērnību, tad šobrīd tā ir pilnīgi citādāka.

Tehnoloģijas ir pārņēmušas gan pieaugušo, gan arī jauniešu dzīves. Ja šobrīd visu jautrību varam atrast arī virtuālajā pasaulē, tad kādreiz tas viss notika praktiski tikai un vienīgi dzīvē.

Ja runājam tieši par bērnību, tad tolaik bērniem nācās domāt ļoti radoši, lai varētu rast gan pašiem sev prieku, gan arī apkārtējiem. Nācās viskautko konstruēt pašu savām rokām un nebaidīties paņemt dažādus instrumentus.

Tā iemesla dēļ, ja kāds no šodienu jauniešiem un bērniem ir aktīvi ne tikai virtuālajā pasaulē, bet arī praktiski dzīvē, tad tas ir tikai un vienīgi patīkams moments.

Jāpiebilst, ka ne pārāk bieži ārpus mājas varam redzēt, ka jaunieši labi pavadītu laiku arī bez mobilajiem telefoniem. Bet tomēr tādi vēl ir!

Un tieši šīs dienas stāsts ir par tādiem jauniešiem, kuri tika nofilmēti, jo viņu idejas un radošums bija vērāms cienījams.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!