Nedēļas nogalē agresīvs “BMW” šoferis pašā Rīgas centrā ”driftēja”, izrādoties pasažierei, bet, pārvērtējot savas prasmes, auto uzbrauca uz ietves, kur gājēji vien par matu tiesu izglābās no notriekšanas.

Lai noskaidrotu vairākus viedokļus par šādu rīcību, tika intervēti vairāki cilvēki uz ielas un Valsts policijas pārstāvji. Uzrunātie rīdzinieki galvenokārt vēstīja, ka šādiem cilvēkiem būtu jāatņem autovadītāja tiesības vai jāsoda ar ļoti bargu naudas sodu.

Taču bija arī viens džeks, kas no visiem īpaši izcēlās. Edgara viedoklis: ”Tas taču ir normāli! Nevajadzēja tiem cilvēkiem te staigāt! Ja ”beha” lido, nevajag te staigāt! Gadās, nesavaldīja mašīnu un viss! Un tas notika naktī! Naktī “atceļas” visi noteikumi!”

Savukārt Valsts policijas pārstāvis vēsta, ka šī situācija viennozīmīgi ir nepieņemama, bet Ceļu satiksmes noteikumi un Administratīvo pārkāpumu kodekss braukšanu sānslīdē vai ”driftēšanu” nedefinē kā pārkāpumu…

”Lielākajā daļā gadījumu cilvēki, kuri to dara ielās, nepārvalda tehniku tik labi. Viņi nav profesionāli sportisti, arī pati tehnika nav tā labākā. Varbūtība, ka kaut kas notiks, ir liela,” kritiski izteicās drošas braukšanas eksperts Jānis Vanks.

Kamēr iedzīvotāji uzskata, ka “drifterus” ir nepieciešams bargi sodīt, tikmēr Edža uzskata, ka nav ko tur staigāt, ja “beha” lido garām!

Noskaties video:

Avots :