Šoreiz svētki aizvadīti pavisam citā gaisotnē nekā iepriekšējos gados. Kā zināms, tad daudzi no mums šajos gaišajos un skaistajos svētkos, pavadīja lielāko daļu mājās kopā ar savu ģimeni. No vienas puses, tas nemaz nav arī slikti.

Šoreiz varēja nesteidzīgi izbaudīt garos vakarus ar ģimeni, uzspēlēt kādu spēli un vienkārši kopā pasmieties.

Kā zināms, tad kopš 30. decembra vakara no plkst. desmitiem vakrā līdz plkst. pieciem rītā visiem iedzīvotājiem vairākas naktis jāatrodas savā dzīvesvietās, citiem vārdiem sakot, nedrīkst pamest savas mājas šajos norādītājos laikos, izņemot, ja ir kāds īpašs iemesls vai darba jautājumos.

Lai kontrolētu to, vai visi iedzīvotāji to ievēro, daudziem dienesta darbiniekiem ir papildus pienākumi – kontrolēt jaunos ierobežojumus.

Tā iemesla dēļ pirms neilga laika soctīklos tika publicēts visai amizants video, kur kāds vīrietis iebrauca uzpildīties “CircleK” un ieraudzīja interesantu skatu.

Kā video redzams, tad vienlaikus uzpildīties iebrauca arī kādas sešas policijas ekipāžas. Līdz ar to izskatās, ka vīrietis bija vienīgais ar savu privāto auto “ielenkts” starp visām ekipāžām.

Kā tiek vēstīts, tad video nofilmēts Daugavpilī.

Visnotaļ policisti darīja savu darbu, uzpildīja degvielu automašīnās, paņēma kafiju un devās tālāk pildīt savus pienākumus mūsu labā!

Noskaties video: