Pirms neilga laika Latviju pāršalca ziņa par to, ka aizsaulē bija devies viens no Latvijas populārākajie muzikantiem Gvido Linga. Šobrīd aizgājušā mūziķa sieva Evija ir publiski dalījusies ar savām domām, emocijām un lietām, kuras nācās izdzīvot, vēsta žurnāls “Ieva”.

Viena no pirmajām lietām, protams, ir tas, ka Evija nespēj pieņemt faktu, ka Gvido vairs šeit nav. Apkārtējie gan piebilst, ka ir vajadzīgs laiks. Bet to ir vieglāk pateikt nekā izdzīvot. Visas sajūtas ir palikušas nemainīgas, ik pa laikam vēl ir skatījusies datorā bildes ar Gvido.

Tiesa gan, labāk nepaliek un varbūt nevajadzēja arī tās skatīties, vēstīja Evija. Šobrīd Gvido Evijai arī parādās sapņos. Protams, naktīs nav viegli pagulēt, bet tomēr ir sajūta, ka viņš šeit pat kaut kur esot. Tomēr vienlaikus iekšēji ir apziņa, ka nebūs.

Situāciju visu arī sarežģī tas, ka visas lieta bija uz Gvido vārda. Nav viegli saņemties izdarīt arī visas šīs formalitātes. Bet, par laimi, Eviju brauc atbalstīt gan māsas, gan māte. Vienlaikus liels motivācijas avots ir bērni.

Ja nebūtu to, tad vispār nav iespējams iztēloties, kā izdzīvotu situāciju. Atgādinām, ka Gvido un Evija kopā bija 22 gadus. Viņiem abiem ir divi dēli. Novēlam izturību ģimenei un Evijai spēku un atbalstu!