Tautā iemīlēts, talantīgais latviešu popmūzikas dziedātājs Viktors Zemgals ir viens no grupas „Eolikas” dalībniekiem. 68 gadus vecajam kungam šobrīd nav tie vieglākie laiki ne tikai tādēļ, ka nekādi pasākumi nenotiek un līdz ar to uzstāties nav iespējams, bet arī tādēļ, ka nekādīgi netiek vaļā no tiesu darbiem, vēsta Kas Jauns.

Ņemot vērā, ka šobrīd sanāk daudz laika pavadīt mājās, tad arī tur tiek izpausts viss viņa radošums. Līdz ar to šī perioda laikā ir tapuši jau vairāki skaņdarbi, kurus diemžēl pagaidām nav iespējams nodemonstrēt. Ar koncertēšanu ir bijis salīdzinoši švaki un tagad novembrī tā pavisam ir apstājusies.

Protams, Viktors cenšas saskatīt arī kaut ko pozitīvu – ja iepriekš, braukājot pa visu Latviju, bija daudz naudas jātērē degvielai, tad tagad šis atkrīt un kaut ko var ietaupīt. Bet visādi citādi finansiālajā jomā neklājas labi.

Ja šī gada sākumā ģimene bija vērsusies tiesā ar mērķi, lai atzītu viņus par maksātnespējīgiem, tad sākotnēji tas tika atteikts.

Viktoram ir sajūta, ka kreditori uz māksliniekiem skatās kā uz aizdomīgiem tipiņiem, jo tie cenšoties noslēpt savus patiesos ienākumus. Mūziķis nenoliedz, ka viņam ir saistības, bet viņš arī nav mierā par to, ka tie kreditori tā uzbāžas virsū.

Viena tiesas sēde jau ir aizritējusi, un nākamā jau būs pavisam drīzumā – pēc nedēļas.

Cerēsim, ka Viktora ģimenei izdosies tikt atpakaļ veiksmīgi no visas šīs grūtās situācijas!