Pavisam pirms neilga laika tika noskaidrots Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” uzvarētājs – Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā pārstāvēs grupa “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad”.

“Uzvara ir gods, iespēja un atbildība vienlaikus! Gods tikt nominētiem pārstāvēt Latviju, iespēja parādīt Latvijā radītu mūziku milzīgai auditorijai, atbildība – ievest Latviju Eirovīzijas finālā. Mēs tam jūtamies gatavi, ceram to arī nodemonstrēt,” teic “Citi zēni”.

“Mūsu trumpis ir enerģija, jaunība un degsme parādīt pasaulei, uz ko esam spējīgi. Lai gan dziesma jau guvusi panākumus ārpus Latvijas, mēs neplānojam apstāties pie sasniegtā. Tikai kalnu virsotnēs ir saule, un mēs esam gatavi kāpt līdz galam.” Konkursa “Supernova” finālā skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaitīja kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem.

Savukārt nesen publicētais ar grupas priekšnesumu īpaši pārsteidzi praktiski visus Latvijas iedzīvotājus – jo īpaši surdotulks!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!