Slavenais F-1 braucējs Mihaēls Šūmahers (50) pirms pieciem gadiem, slēpojot Alpos, guva smagu galvas traumu. Sportists patlaban ārstējas Šveicē, kur viņu apciemot var vien īpaši cilvēki.

No viņiem tad tiek gaidītas kaut mazākie mājieni par leģendas veselību, jo ģimene un draugi Mihaēla patieso stāvokli neatklāj. Noprotams, ka Šūmaheram neklājas viegli, taču viņa uzticamie fani joprojām cer atkal ieraudzīt savu elku.

Tiesa, Šūmahera sieva Korīna šā gada janvārī par godu vīra 50. dzimšanas dienai nosūtīja vēstījumu viņa faniem, atklājot vairāk detaļu par Mihaēla pašsajūtu. Savā paziņojumā Korīna vērsās pie faniem, pateicās par gadiem ilgo atbalstu un sapratni. Viņa piebilda, ka Šūmahers ir tiešām labās rokās, un “ģimene dara visu iespējamo, lai viņam palīdzētu”.

Sportistu apciemot vēlas daudzi, taču ģimene ir izveidojusi īpašu cilvēku sarakstu, kuri var apciemot F-1 leģendu Šveicē, kur viņš ārstējas. Viens no šajā sarakstā esošajiem cilvēkiem ir Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Žans Tods.

Kaut arī federācijas vadītājam bija iespēja “Montecarlo” radio atklāt vairāk detaļu par Mihaēlu, viņš tomēr respektēja ģimenes lūgumu un neatklāja nekādu informāciju par sportista pašreizējo veselību. “Varu pateikt vien to, ka viņš dzīvo ģimenes aprūpē un nepārstāj cīnīties,” tā par Šūmahera veselības stāvokli komentēja Tods.