Bērni tā ir liela laime. Tas ir mūsu turpinājums šajā pasaulē. Taču diemžēl dažādu iemeslu dēļ ne visi pāri var tikt pie saviem bērniem. Tā skaitā iekļuva arī mūsu stāsta varoņi – argentīnieši Klaudio Kokkalons un Mariela Ržepeski.

Tāpat kā visi, kas saskārušies ar šādu problēmu, viņi apstaigāja visus ārstus, tomēr vēlamo rezultātu nesasniedza. Tad pāris izlēma veikt mākslīgo apaugļošanu, bet arī tas nelīdzēja.

Daudzi izmisumā būtu nolaiduši rokas, taču ne Klaudio un Mariela. Viņi nolēma, ja jau liktenis nav lēmis tiem tikt pie saviem bērniem, viņi var dāvāt siltumu un gādību kādam pieņemtajam. Tā sākās viņu ilgais ceļš.

LASI VĒL: Zēns tērēja savu kabatas naudu, lai pabarotu pamestus suņus un deviņu gadu vecumā atvēra savu patversmi. Paraugs daudziem pieaugušajiem!

Kā izrādījās, arī šeit viss nav tik vienkārši. Pagāja gandrīz 10 gadi, pirms pāris saņēma paziņojumu par to, ka var adoptēt bērnu. Ieraudzījuši šo 12-gadīgo puišeli, vārdā Hulio, viņi uzreiz saprata, ka tas ir tieši tas mazulis, kuru viņi ir tik ilgi gaidījuši.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!