Princis Harijs un Megana Mārkla dalījušies ar savas ģimenes Ziemassvētku kartīti, kurā redzama arī viņu jaunākā atvase, meita Lilibeta, ziņo “Entertainment Tonight”.

Attēlā Saseksas hercogi ir ģērbušies ikdienišķā apģērbā un nepiespiesti pozē kopā ar saviem bērniem – dēlu Ārčiju un meitu Lilibetu Diānu. Fotogrāfijas autors ir fotogrāfs Aleksi Lubomirskis, kurš uzņēmis arī pāra saderināšanās un kāzu fotogrāfijas.

“Šogad, 2021. gadā, mēs pasaulē sagaidījām savu meitu Lilibetu,” kartītē raksta pāris. “Ārčijs mūs padarīja par “mammu” un “tēti”, bet Lilibeta – par ģimeni.”

LASI VĒL: Priecīgā jubilāre ievietoja internetā šo fotogrāfiju. Viņa nezināja, ka dzīvot viņai atlicis pavisam nedaudz. Lūk, kas notika

Lilibeta Diāna piedzima šī gada jūnijā, bet Ārčijam ir divi gadi.

Papilus tam astroloģe Aliza Kellija aplūkoja prinča Harija un Meganas Mārklas astroloģisko karti, lai noteiktu, cik saderīgi viņi ir, vēsta portāls “People”.

Foto:

“Viņi ir tik kosmiski saistīti, tas ir traki, tas ir spēcīgi, tas ir skaisti,” pauda astroloģe. Viņa minēja, ka zvaigžņu stāvoklis mīlestības jomā pārim ir perfekts, kas nozīmē to, ka viņi ir ideāli viens otram piemēroti.

Meganas zvaigžņu karte vēsta to, ka viņa vēlas justies aizsargāta un vēlas stabilitāti.

Tikmēr par Hariju astroloģe izteicās, ka viņš ir stabils, piezemēts. Viņš augsti vērtē drošības sajūtu un noteiktu lietu kārtību. “Meganas ienākšana viņa dzīve, atvēra viņam acis, jo Megana nāk no tik atšķirīgas vides. Viņš pasauli ieraudzīja no cita skatupunkta,” pauda Aliza.