Mūziķa Andra Kiviča mērs ir pilns – viņš beidzot piekritis bijušā ieslodzītā Nika Endziņa izmisīgajiem aicinājumiem uz boksa cīņu.

Par viltus ziņu izplatīšanu notiesātais un cietumsodu izcietušais Niks Endziņš ilgāku laiku mēģinājis pievērst Kiviča uzmanību, ar mērķi tikties boksa ringā, līdz visbeidzot to guvis ar: ”Kivič, man ir apnicis gaidīt! Ja nedosi atbildi, atņemšu tev Lieni!”

Es nekad nedomāju, ka atbildēšu kaut kādiem tirliņiem, beztalantiem, pilnīgām nullēm, kas neko citu nespēj, kā tikai vienkārši uztaisīt feiko ziņu portālus, kuros rakstīt, ka bojā gājuši bērni, bojā gājušas sievietes,” saka Kivičs.

”Es nekad nedomāju, ka atbildēšu tādiem idiotiem, kā tu, kas grib dabūt slavu, pieskaroties tādiem džekiem kā es!’ Pie visa vainas, protams, atkal ir Liene Skulme.

”Bet tu esi izdarījis lielu kļūdu. Tu esi pieminējis Lieni, tu esi aizskāris viņu. Un es teicu, ja tu aiztiksi Lieni, tu dabūsi pa muti,” informē mūziķis.

”Es tavu izaicinājumu pieņemu, un boksa mačs notiks.” Kivičs arī aicina Endziņu vēl pēdējo reizi satikties ar tuviniekiem, jo ”tādā paskatā” viņu vairs neviens neredzēšot.

Video: