Pār mūsu pasauli valda varenas iluminātu ģimenes. Tās slepeni kontrolē valdības, masu medijus, finansu korporācijas un pārvalda tās, pašas paliekot ēnā. Pavisam ir 13 varenas ģimenes, kuru rokās atrodas neierobežota vara.

Ēnu spēki veido „Jauno pasaules kārtību” un pakāpeniski realizē savu plānu, lai nodibinātu pilnīgu kontroli pār cilvēci un mūsu planētas resursiem.

Eksperti to sauc par „totalitārisma uz pirkstgaliem” plānu, jo pasaules varenie pakāpeniski, soli pa solim piegriež skrūves un ar rokām kā ar taustekļiem lien mūsu kabatās un prātos.

Šīs slepenās organizācijas virsotnē ir „13. padome”. Tas ir pasaules varenāko ģimeņu elitārs klubs un viņi nosaka mūsu likteņus.

Gudri cilvēki pakāpeniski sāk saprast, ka tikai 15 cilvēki kontrolē 99% resursu. Vara atrodas šo 13 ģimeņu rokās, taču iekļūt šajā klanā nevienam citam nav iespējas. Viņi uzskata sevi par seno dievu pēctečiem, pasaules valdniekiem.

Lūk, šo ģimeņu saraksts: Rotšīldi (Baieri vai Baueri), Brūsi, Kavendiši (Kenediji), Mediči, Hannoveri, Habsburgi, Kruppi, Plantagenēti, Rokfelleri, Romanovi, Sinkleri (Sent-Klēri), Barvurgi (del Blanko), Vindzori (Saksen- Koburg-Gote).

Iespējams, ka tas nav pilns saraksts, bet tieši šīs dinastijas izšķir pasaules likteni. Visietekmīgākā ir Rotšildu dinastija. Viņu bagātība ir aptuveni 500 triljoni dolāru. Tas ir vairāk nekā jebkuras pastāvošas valsts budžets.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!