Pateicoties ar organizācijas “Ziedot.lv” starpniecību un daudzu cilvēku mīlestību pret Valteru Frīdenberu, kopumā tika saziedoti vairāk nekā 130 000 eiro, lai pašmāju iemīļotais mūziķis varētu ārstēties Berlīnē, Šaritē klīnikā.

Valtera kolēģis no erudīcijas raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” Kaspars Ozoliņš atklāj, ka regulāri sarakstās ar Frīdenbergu sociālajos tīklos, un, protams, apvaicājas, kā tad klājas. Kaspars zina teikt, ka Valters izskatās ļoti labi.

“Valtera acīs var redzēt ticību. Pats svarīgākais, ka, veicot pētījumu, ir atrasta atbilde par konkrētu ārstniecības metodi, kā viņam var palīdzēt,” stāsta Ozoliņš.

Kamēr Valters ārstējas, tikmēr viņa vietā raidījumu vada “Gudrs, vēl gudrāks” radio dīdžejs Toms Grēviņš.

Atgādinām, ka pagājušā gada novembrī pats Valters vērsās pie tautas pēc palīdzības, publicējot savu video, tai skaitā arī Facebook vietnē, kas ātri vien izplatījās visos medijos.

“Saka, ka grūtos brīžos ir jālūdz. Arī man ir pienācis grūts brīdis – vēža saslimšana, kuru man diagnosticēja pirms gada, nevēlas atkāpties, un ar to man ir jāturpina cīnīties Vācijā. Bet lai to izdarītu, es lūdzu palīdzību! Ja nu tev ir iespēja palīdzēt tikt līdz turpmākai ārstēšanai, es būšu ne tikai pateicīgs, es būšu laimīgs tev pateikties.”

Mēs esam ar gaišām domām par Tevi, Valter!