Kā daudziem zināms, tad Latviju apciemoja Francijas prezidents Emanuels Makrons kopā ar Francijas pirmo lēdiju Brižitu Makronu.

Kad tika nolikti ziedi pie Brīvības pieminekļa, visi devās pastaigāties pa Bastejkalnu un tur nācās sastapties ar kādu kungu gados, kurš ir ielu muzikants un prot lieliski spēlēt savu mūzikas instrumentu.

Saprotams, ka ielu muzikantam šī diena paliks atmiņā uz mūžu, jo viņam bija lieliska iespēja parādīt savas spējas gan Latvijas prezidentam, gan Francijas prezidentam vienlaikus! Vēl jo vairāk, kad viņi paklausījas priekšnesumā, mirkli vēlāk Francijas prezidents pat iemeta naudu viņa kastītē.

Kā vēstī Latvijas Televīzija, tad Makrons piestāja tieši pie ielu akordeonista un paklausījās viņa spēlējumā. Mirkli vēlāk viņš iemeta vismaz vienu naudaszīmi.

Emanuels izteica paldies muzikantam par to, ka viņš atskaņoja franču mūziku. Kad prezidents nāca tieši garām, muzikants sāka spēlēt slaveno Ibēra Žiro dziesmu “Zem Parīzes zilajām debesīm”.

Kā tiek vēstīts, tad 30. septembris bija Makrona otrā diena Latvijā, kas sākotnēji tika pavadīta kopā ar Latvijas premjera Krišjāņa Kariņa (JV) un Makrona preses konferenci.

Ir tikai jauki redzēt un piedzīvot šādas lietas – it īpaši no tik augsta līmeņa cilvēkiem!