Iepazīsties, šī ir amerikāņu meitene Čeisa Kenedija. Viņa dzīvo Kalifornijā un tiek uzskatīta par vienu no garākajām kāju īpašniecēm pasaulē. Čeisas augums ir 195 cm, bet viņas kājas ir 129,5 cm garas.

Pateicoties viņas garajam augumam, viņai ļoti labi veicas sportā, taču viņas sapnis ir tomēr kļūt par modeli. Pēdējā gada laikā Čeisa ir vērsusies pie daudzām aģentūrām ar lūgumu sniegt viņai iespēju pierādīt sevi kā modeli, bet ir saņēmusi atraidījumus tieši viņas garā auguma dēļ.

Jaunā sieviete ne vienmēr bija sajūsmā par savu garo augumu: 13 gadu vecumā viņa bija 185 cm gara, un skolas biedri nereti viņu apsaukāja. Vairums bērnu bērnībā sapņo izaugt gari, bet Čeisa sapņoja par saraušanos!

Ar laiku Čeisa iemācījās iemīlēt sevi un savu garo ķermeni. Viņa lepojas ar to, cik garas ir viņas kājas. Daudzi ir izteikuši komentāru, ka šī meitene varētu būt piemērota Porziņģim – vismaz auguma ziņā pilnīgi noteikti!

Lai gan pagaidām ir zināms tikai tas, ka viņai ir garākās kājas Amerikā (sieviešu vidū), tomēr pastāv liela iespēja, ka Čeisai ir garākās kājas pasaulē!

Vairāk bildes var aplūkot šeit.