Kā vēsta organizācija “Bezvēsts.lv” savā Facebook lapā:

“33 gadus vecā Evita Skuja, kura pazuda 2018. gada 3.jūnijā Jelgavā, šodien atradusies dzīva. Viņu atrada radinieki kopā ar vietējiem Jelgavas brīvprātīgajiem, kuri meklēja pazudušo sievieti slimnīcas apkārtnē vakar un šodien.

Nupat Bezvests.lv brīvprātīgajiem ziņoja pazudušās Evitas māsa Līga: “Māsu izdevās atrast aptuveni kilometra attālumā no Jelgavas slimnīcas, no kurienes viņa pazuda pirms 3 dienām.

Evita zaudējusi spēkus gulēja zālē pie upes. Viņas ķermeņa temperatūra, pēc mediķu teiktā, bija pazemināta līdz 34 grādiem.

Tas, ka viņu šodien atrada, iespējams, izglāba viņas dzīvību. Šobrīd viņa ir kopā ar mūsu otru māsu Ivetu un atrodas slimnīcā mediķu uzraudzībā, kur viņai sniedz visu nepieciešamo palīdzību.

Pateicamies visiem brīvprātīgajiem par palīdzību. Saprotam, ka ne vienmēr tas iespējams fiziski, jo pazūd taču tik daudz cilvēku!

Jebkurā gadījumā, mēs visiem esam ļoti, ļoti pateicīgi – gan tiem, kuri fiziski meklēja, gan tiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja ar publikācijām, kā arī morāli mūs atbalstīja.”

Bezvests.lv pateicas visiem, kas palīdzēja dalīties ar informāciju, veidoja publikācijas interneta vietnēs un portālos. Liels cilvēcisks paldies!

Kopīgiem spēkiem cilvēkam izdevās glābt dzīvību! Atgādinām, ka 3. jūnijā ap plkst.19:00 viņa izgāja no Jelgavas slimnīcas un neatgriezās.

Pēdējo reizi pazušanas dienā ap plkst 14:00 slimnīcā redzēja viņas māsa. Atgādinām, ka ap plkst. 19:00 Evita izgāja no Jelgavas pilsētas slimnīcas un neatgriezās. Pēdējo reizi sievieti slimnīcā apciemoja māsā, pazušanas dienā ap plkst. 14:00.