Otrdien, 12. februārī, Dailes teātrī jau 23. reizi tiek pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons”. Uz skatuves šajā dienā tikās arī dziedātājas Olga Rajecka un Evija Vēbere.

Pērn Rajecka par Vēberes izpildījumu dziesmai “Svētku diena” koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” izteicās ļoti neglaimojoši, to pat nodēvējot par “parodiju”.

Kategorijā “Alternatīvais vai indie mūzikas albums” šogad balvu pasniedza tieši Rajecka, kura uz skatuves izteicās šādi: “Izrādās, ka šai mūzikai joprojām nav robežu, neviens nezina, kā tai īsti jāskan, neviens nezina, kā to darīt un kā tam vispār jābūt. [..] Es ļoti priecājos, ka šī mūzika ir tik tālu attīstījusies.

” Ieraugot, ka šajā kategorijā uzvarējusi Vēbere, viņa komentēja: “Nuja. Es jau ne par ko nebrīnos. Bet apsveicu no sirds.” Abas cieši un ilgi apskāvās, pēc kā Vēbere paziņoja: “Lai mīlestība, lai saticība, lai cieņa. Jo man nenormāli milzīgs prieks par mūziku, kas šobrīd virmo šeit un tagad, un man patiess prieks, ka varam stāvēt līdzās ar godu, ar prieku, ar cieņu galvenokārt.

Paldies.” Par to bija pārsteigti arī skatītāji un kritizētāji.

Evijas Vēberes priekšnesums, par kuru runāja daudzi: