Žoržs Siksna ir latviešu mūziķis un vokālais pedagogs, tajā skaitā arī slavens estrādes mākslinieks. Žoržs “Kas jauns” pastāstīja, kā viņam šobrīd klājas šajā krīzes situācijā.

Kā jau daudziem, mākslinieks piebilst to, ka šobrīd nav viegli, jo ir pieradis daudz strādāt un regulāri, tā iemesla dēļ koncertu apturēšana viņam ir trieciens ne tikai finansiāli, bet arī emocionāli.

Lai mazinātu šo spriedzi, Žoržs dodas garās pastaigās gar Daugavmalu kopā ar nepilnu gadu veco dēlu Jēkabu.

Mākslinieks kopā ar savu sievu Annu un dēlu dzīvo Ķengaragā. Sieva galvenokārt ir atbildīga par mūziķa koncertu menedžēšanā, darbā ar sociālajiem tīkliem. Pašlaik ģimene sevi uztur no uzkrājumiem, kuri ir bijuši iekrāti jau kādu laiku.

Neskatoties uz to, ka māksliniekam ir parādā vairāki pasākumu rīkotāji, viņš apzinās situāciju, ka atgūt šo naudu ir visai grūti.

Vienlaikus Žoržs piebilst to, ka šī krīze visu saliks pa plauktiņiem, tajā skaitā arī cenas, kādas par uzstāsānos prasa mūziķu pavadošais sastāvs un pasākumu rīkotāji.

Pats Siksna ir arī uzstājies tādos pasākumos, piemēram, labdarības pasākumos un pensionātos, kur neprasīja nekādu samaksu. Pat arī tagad šajā klusajā periodā Žoržs būtu gatavs uzstāties kaut par velti, jo allaž bijis rosīgs un bez darba grūti nostāvēt.

Cerēsim uz to labāko un ka visai drīzumā Siksna varē spēlēt publiskos pasākumos!