Kāds vīrietis publicējis Facebook vietnē ziņojumu, kurā tiek vēstīts, ka ir ļoti jāuzmanās no kāda vīrieša, kurš, iespējams, ir garīgi slims.

Vīrietis raksta:

*Rediģētais raksts*

Dārgās dāmas, lūdzu esat uzmanīgas. Un vīrieši (ja esat vīrieši, protams) – sargiet sievietes un bērnus no šī, nu jau par Rīgas vietējo slavenību palikušā, garīgi slimā indivīda vārdā Ainārs Čīma.

Visaktīvāk uzdarbojas Pļavnieku un apkārtējo rajonu apkaimē, bieži manīts Ulbrokas un Deglava ielas rajonā (pats mitinās Ulbrokas ielā 13).

Kā arī bieži ar savām slimajām viesizrādēm kursē pa Rīgu sabiedriskajā transportā.

Viņa “varoņdarbu” kontā jau ir :

*Ķieģeļu (un citu priekšmetu, piem. – stikla burku) mešana ārā pa sava dzīvokļa logu bļaušanas, draudu un slimo smieklu pavadībā (par ko jau ir bijis sižets televīzijā);

*Uzbāšanās cilvēkiem uz ielas, lielākoties bērniem un sievietēm, dažkārt klīst pa ielām ar nazi rokās, nereti draud ar izrēķināšanos un seksuālu vardarbību (protams, tikai tiem, kas vājāki par viņu);

*Haotiska un agresīva uzvedība sabiedriskajā transportā, bieži vien alkohola iespaidā – ārdīšanās, kliegšana, spļaudīšanās, vecāka gadagājuma sieviešu grūšana ārā no transporta, jaunāku meiteņu apgrābstīšana, seksuālu komplimentu un piedāvājumu izteikšana, un pat slepena fotografēšana ar mērķi tās bildes publicēt savā facebook profilā ar seksuāla rakstura piebildēm no sevis (foto ar pierādījumiem – pie raksta).

Par šo cilvēku jau daudz ir rakstīts internetā, neskaitāmas sūdzības, bildes un video, tagad būs arī kaut kas no manis. Cik saprotu, policija īsti neko nevar (vai nevēlas darīt), jo cilvēks ir garīgi nelīdzsvarots, bet “ne pietiekami”, lai viņu uz ilgāku laiku ietupinātu attiecīgo kaišu slimnīcā (kurās viņš laiku pa laikam paviesojas, bet tāpat pēc neilga laika ir atpakaļ ielās).

Šeit cerēt uz likumu pa lielam ir bezcerīgi, tāpēc sargājiet sevi pašas un paši. Lūdzu, padalieties tālāk un esiet piesardzīgi, tauta…

PS Atsevišķi vīriešiem… Satiekot šo indivīdu uz ielas, uz brīdi aizmirstiet par tādu vārdu, kā žēlastība! 😉

*vaininieka un dažu viņa upuru bildes redzamas klāt šim rakstam* *papildus info – komentāru sadaļā*

Lūgums dalīties ar šo ziņu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku tiktu brīdināti!