2017. gada 18. decembrī Iglesiasa un Kurņikovas fani bija stāvā sajūsmā: viņu mīluļi beidzot kļuvuši par vecākiem. Visu grūtniecības laiku Anna praktiski nebija manāma sabiedrībā, tāpēc viņsi izdevās tik veiksmīgi noslēpt savu interesanto stāvokli.

Diemžēl jaunie vecāki nesniedza nekādus komentārus par ģimenes pieaugumu. Starp citu, Iglesiasa māte, Izabella Preislere, nolēma nemocīt fanus un atklāt intrigu.

Sieviete atklāti padalījās ar tās dienas pārdzīvojumiem spāņu žurnālam Hola!, pastāstot, kā noritēja Kurmikovas  grūtniecība.

Grūtniecības laikā Anna jutās labi, viņai nenācās daudz gulēt un apmeklēt ārstus. Patiesībā viņa neko neslēpa, vienkārši dzīvoja mājās, tāpēc neviens neredzēja viņas apaļo vēderiņu,” stāsta Izabella.

Atcerēsimies, ka Enrike un Anna kopā ir jau 16 gadus, taču oficiālā laulībā viņi nesastāv. Agrāk dziedonis nereti atkārtoja, ka zīmogs pasē nekādā veidā neietekmēs viņu attiecības.

Viņu kaislība iedegās klipa “Escape” uzņemšanas laikā 2001. gadā, taču visā attiecību laikā viņi neafišēja kopdzīves sīkumus.

Iglesiasa māte teica, ka viņiem jau sen bija laiks padomāt par bērniem. Pēc Izabellas domām, tēva loma noteikti izmainīs viņas dēla dzīvi.

Enrike jau sen gribēja bērnu un ir neiedomājami laimīgs, ka kļuvis par tēvu. Anna būs laba māmiņa. Tagad viņi visu brīvo laiku pavada ar bērniem.

Bet kamēr jaunie vecāki apgūst savas jaunās lomas, fani sapņo par Annas un Enrikes iespējamajām kāzām. Nu ko – stipri ir tie, kas nezaudē cerības!