Kamēr dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” varone Magone Burka pošas kāzām ar itālieti, Skaties.lv saņēma vēstuli no lasītājiem, kuri stādās priekšā kā kaimiņi no Kalētiem. Kaimiņi atklāj Skaties.lv šausmu lietas par to, kas notiek šovā redzētajā sētā, kamēr Magone bauda dzīvi ārzemēs. Tiesa, pati dzejniece iezīmē pavisam citu ainu.

“Dārgie Skaties.lv, aizbrauciet pie viņas (Magones) mammas uz Kalētiem. Kāda ir patiesība, viņas mamma pastāstīs! Paskatieties arī, cik šī slavenā dzejniece necilvēcīgi izturas pret savu miesīgo māti, pametot viņu likteņa varā ar baru lopiem un to saimniecību. Māte knapi iet, dzīvību velk, veselība jau čupā.

Mēs, kaimiņi, to redzam diendienā,” Skaties.lv ziņo lasītāji. Kā uzsver ziņotāji, Magone presē gozējas mīļu prātu un arī ar vīriešiem labprāt izklaidējas, taču savai slimajai mammai pat nepiezvanot.

Kā uzsver kaimiņi, mammas veselība esot švaka, bet viņa esot pamesta likteņa varā, viena pati lielajā saimniecībā, kurā savulaik risinājās arī ”Saimnieks meklē sievu” filmēšana. Kaimiņiem esot informācija, ka Magone atteikusies kopt savu slimo māti. Arī uz izslavētajām itāļu kāzām mamma neesot saņēmusi ielūgumu.

Magone Burka sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa jau zina, ”no kuras puses vēji pūš”. Dzejniece bija gaidījusi šāda veida uzbrukumu no kaimiņiem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :