Kāds Facebook lietotājs vārdā Edijs Pipars dalījies ar ziņojumu, kurš pievērsa daudzu cilvēku uzmanību:

“Šodiena mani fascinēja. Esot netālu no Rīgas1 slimnīcas kolēģei palika slikti. Ar cerību, ka tur kāds spēs palīdzēt – devāmies uz “uzņemšanu. Sasniedzot reģistrāciju un pastāstot par situāciju man atcērt:”Mums nav uzņemšanas”. Uz manu jautājumu:”Ko darīt” neatbildēja. Zvanu uz norādīto nr. 113, pastāstu cik kolēģei slikti – pat paiet nevar un kur atrodamies.

Saņemtā atbilde mani “uzvilka”: “Mēs uz citu slimnīcu nebraucam pakaļ. Jums jāuzmeklē kāds dienas stacionārs un ja viņi izsauks mūs tad brauksim pakaļ”. (Kā lai meklējam, ja meitene knapi var paiet no lielām sāpēm).

Tad nu lūk, dodamies ar kolēģi pa visiem garajiem gaiteņiem meklēt kādu, kurš varēs palīdzēt. Ieejam dienas stacionārā un tur neapmierinātā tonī “Mēs slēdzamies ciet, nevarēsim palīdzēt”.

Uz manu jautājumu ko darīt? (Viņas ļoti labi redzēja cik meitenei ir slikti) Atbilde no medmāsas” Izejiet no slimnīcas teritorijas un izsauciet ātros, tad brauks jums pakaļ” Izgājām ārā un sapratām, ātrāk būs aizbraukt ar taksi līdz Stradiņu uzņemšanai.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!