Kuram gan vēl, ja ne Džordžio Armani, zināt, kas ir elegance. Modes industrijas guru prata pierādīt, ka moderns ne vienmēr ir neērts un šaurs. Armani stils ir elegances un lietišķa šika simbols. Esam pārliecināti, ka Džordžio ir radījis tieši tādu stilu, kurš piestāv īstām sievietēm.

Ikdienas apģērbs

81 gadīgais itāliešu modes dizainers ir pārliecināts, ka sievietēm ir jāvalkā vienkāršs apģērbs, kas pašūts no dabiskiem un kvalitatīviem audumiem. „Atšķirība starp stilu un modi ir kvalitātē,” apgalvo Armani. Ērts un stilīgs apģērbs ikdienai ir labākais rotājums sievietei.

Tieši tādus apģērbus rada Džordžio Armani. Perfekts piegriezums, mīksti audumi un minimālisms meistara kolekcijai piedod eleganci un rada absolūtu harmoniju tērpa valkātājām.

„Elegance tērpam ir tas, kas nepakļaujas laika ietekmei, tas ir garants, ka tērps nekad neizies no modes, ar ko nekad no modes neiziesiet jūs. Man stils ir svarīgāks par īslaicīgajām modes tendencēm,” ir pārliecināts Džordžio Armani. Rudens – ziemas kolekcija „Jaunais standarts” to apliecina vislabāk.

Par reklāmas kampaņas sejām kļuva 90-to gadu topmodeles – Stella Tennanta, Eva Hercigova, Jasmīna Le Bona un Nadja Auermane – īstas skaistules!

Kolekcija ieturēta neitrālos toņos, tērpu piegriezums – lakonisks un ērts, viss izskatās neprātīgi sievišķīgi un eleganti.

„Izvēlieties neitrālus krāsu toņus, bez spilgtiem rakstiem – tādi tērpi ilgāk kalpos no modes viedokļa,” iesaka Armani.

Melnbaltajās fotogrāfijās labāk redzama audumu faktūra, no kuriem pašūti tērpi.

Bikšu kostīmi ir Armani iecienītākie ansambļi. Tie ieņem goda vietu katrā meistara kolekcijā.

„Modelēt tērpu ir visjutekliskākā nodarbe pasaulē.” Tērpu darināšana ar Armani rokām ir process, kurš līdzinās burvju trikam.

Armani ir pārliecināts: „Nav vērts pārāk noņemties, izvēloties tērpu. Visstilīgākie cilvēki izskatās tā, it kā nebūtu pielikuši ne mazāko piepūli, lai izskatītos labi.” Un šajā domā patiesi kaut kas ir.

Džordžio Armani izdevās mainīt modes pasauli un izpratni par to, kāda loma ir apģērbam mūsu dzīvē. Ko tādu var izdarīt tikai īsts ģēnijs. Esam pārliecināti, ka Armani tāds ir.

Avots :