Samanta Tīna Latvijā ir populāra un daudziem mīļa dziedātāja. Viņa ir ne tikai lieliska dziedātāja, bet arī vairāku dziesmu autore. Samanta savā karjerā ir aizgājusi tik tālu, ka viņai ir pat bijusi iespēja pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā 2021. gadā.

Neskatoties uz to, ka neizdevās iekļūt finālā, priekš Samantas un viņas komandas tā bija ļoti vērtīga un patīkama pieredze, kas palīdz arī šobrīd attīstīt savu muzikālo karjeru.

Vērts pieminēt, ka Samantai pašlaik ir 34 gadu un savā vecumā viņa ir sasniegusi jau ļoti daudz. Panākumi jau sāka parādīties tālajā 2010. gadā, kad viņa piedalījās “O!Kartes akadēmija”, kurā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Papildus arī atgādinām, ka pirms neilga laika Samanta paziņoja, ka ir attiecībās un līdz ar to viņa staro kā vasaras saulīte.

Bet šoreiz stāsts ne par to. Samanta nepārtraukti strādā ar savu mūziku, radot jaunas emocijas saviem faniem, un dodot izdzīvot kripatiņu no viņas dzīves.

Papildus tam talantīgajai dziedātājai ir jaunumi, kas pamatīga pārsteidza daudzus viņas fanus un piebilstot, ka tas ir kaut kas nepārspējams.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!