Dziedātāja un režisore Liene Greifāne, kura jau vairākus gadus apmetusies Krievijā, pārsteigusi savu sekotājus ar iespaidīgām pārvērtībām.

Nav noslēpums, ka Liene mēdz bieži eksperimentēt ar savu izskatu, īpaši ar matiem un nebaidās ļauties ekstravagantām pārvērtībām.

Šoreiz Liene sociālās vietnes Instagram īsajos stāstos publiskojusi attēlus, kuros demonstrē divas milzīgas, baltas bizes, kas pievienotas viņas īsi apgrieztajiem matiem.

Iepriekš sieviete bija pievienojusi matiem spilgti zilas bizes.

Foto:

LASI VĒL: Dziesmu konkursā “Supernova” piedzīvots kuriozs: To nav iespējams noskatīties nesmejoties! Smējos līdz asarām (Video)

Vienlaikus Liene publicējot savas jaunās vizuālās pārvērtības, saviem sekotājiem uzjautāja, kā viņiem šķiet ir labāk – kad ir gari vai īsi mati. Liela daļa Lienes fanu atzīst, ka abas matu frizūras izskatās pietiekami eleganti un stilīgi.

Jau vēstīts, ka pērn vasarā L. Greifāne ar izcilību beidza režijas studijas, iegūstot sarkano diplomu. “Sarkanais diploms man nozīmē ļoti daudz, ne tik daudz atzīmju kā nozīmes ziņā.

Šobrīd ar šo diplomu varu saukties ne tikai par profesionālu režisoru, bet arī pasniegt kā arī saņemt iespēju uzturēšanās atļaujai Krievijā, lai turpinātu strādāt nozarē,” sociālajā vietnē Instagram atklāja Liene.