Daudziem zināmā šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene pirms neilga laika piedzīvoja patīkamu dzīves notikumu.

Ceturtdien, 27. augustā, notika STV Pirmā! un 360TV jaunās sezonas atklāšanas pasākums, kuru ieskandināja ar priekšnesumu grupa “Bermudu divstūris”. Skatītāji piedzīvoja pārsteigumu, jo grupa pirmo reizi uzstājās kopā ar Magoni Šutovieni!

Viesiem tas bija kā īpašs pārsteigums, jo tā bija pirmā reize, kad grupa “Bermudu divstūris” kāpa uz skatuves kopā ar Magoni, lai atskaņotu šīs vasaras populāro hitu – “Ne man Gucci, ne man Nike”.

Jāatzīmē, ka vasaras sākumā tika izdota šī dziesma un Magone par to bija nepatīkami pārsteigta, jo izteiciens “Ne man GUCCI, ne man NIKE” bija viņas vārdi, taču grupa šos vārdus izmantoja bez viņas atļaujas.

LASI VĒL: Ogrē vīrietis brauca pa šoseju un ieraudzīja vārnu ar ezi: Šo kuriozu nevarēju nenofilmēt (Video)

Turklāt videoklipā redzama un dzirdama arī pati šovu zvaigzne. Neskatoties uz šo situāciju, “Bermudu divstūra” fani bija stāvā sajūsmā par šo jauno dziemsu.

Savukārt Magone sākotnēja par šo gājienu pauda neapmierinātību: “Nu, re, pašai nezinot, esmu kļuvusi par Latvijas superīgāko reperieni. Bermudu puiši, uzskatu, ka man par šo bija vismaz jāpajautā, jāpabrīdina! Kā nekā, jūs izmantojat manu tēlu, runu, ideju…”

Noslēgumā Magonei tika dota iespēja piedalīties arī šajā dziesmā: