Kāds aculiecinieks iemūžinājis video ar prātam neaptveramiem skatiem – policija vardarbīgi kopā ar zvērinātu tiesu izpildītāju Juri Gehtmani veic pircēja Ivo Bernharda ievešanu valdījumā mājā, kurā līdz šim dzīvoja 83 gadus vecā pensionāre Gita Karlsberga. Video redzamie notikumi norisinājās trešdienā 2017.gada 6. septembrī.

Portāls Kasjauns.lv sazinājās ar Gitas meitu Ingu, kura pastāstīja, cik agresīva un pazemojoša bijusi izlikšana no nama.

Nepatīkamais process sākās ap pulksten deviņiem no rīta. Tajā iesaistījās tiesu izpildītājs, nama pircējs un Gitas meita Inga Karlsberga kopā ar diviem dēliem un brāli.

Sākotnēji ģimene nepiekrita ielaist svešiniekus savās mājās, taču jau pavisam drīzumā uz no tikuma vietu ieradās policija, un, kā apgalvo Inga, process izvērsās visai agresīvs un arī pazemojošs.

Vēlāk, kad tiesu izpildītājs bija pabeidzis visas plānotās darbības, Gitai pat netika dota iespēja no nama paņemt ikdienā tik ļoti nepieciešamos medikamentus, pārtiku, naudu, pasi un citus sev svarīgus dokumentus.

“No sākuma viņi mēģināja tikt iekšā pa vārtiņiem, taču mēs nelaidām. Taču Bernhardam rokās bija fleksis un viņš piepeši sāka zāģēt vaļā sētas daļu. Mēs uz to reaģējām, brālis mēģināja viņam patraucēt, taču tas viss novērsa mūsu uzmanību no vārtiņiem, kuri pavisam drīz tika izcelti,” portālam Kas Jauns stāsta Gitas meita Inga.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!