Īsi pēc pusnakts, 12. septembrī, Dons nāca klajā ar jaunu dziesmu “Pa ceļam” un tās videoklipu. Kā tiek vēstīts, tad jaunā dziesma ir priekšvēstnesis topošajam albumam, kā arī tiek izsludināts mūziķa lielkoncerts nākama gada mīlētāju dienā – 14. februārī.

Dziesma ir tapusi kopā ar Arni Račinski (“Laika suns”), dziesmu tekstu autors ir Ingus Bērziņš, spilgtā klipa autors ir grupas “Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga.

Neskatoties uz to, ka lielkoncerta programma līdz galam nav izplānota, Dons piebilst, ka noteikti vēlētos uz skatuves redzēt kori un stīgu instrumentus, jo tas iepriekšējā reizē bija izpalicis. Viņš arī piebilst, ka nākamais koncerts noteikti būs atšķirīgs no iepriekšējiem. Būs jaunas aranžijas, jauna skatuves scenogrāfija un, protams, daudzas jaunas dziesmas.

Biļetes uz Dona koncertu 14. februārī “Arēnā Rīga” no 13. septembrī pieejamas tikai t/c “Spice” informācijas centrā. No 14. septembra plkst. 9.00 biļetes pieejamas www.ekase.lv un t/c “Spice” informācijas centrā. Pirmās 2000 stāvvietu biļetes par īpašo cenu – 15 eiro.

Ej uz nākamo lapu un noklausies jauno dziesmu!