Sociālajā tīklā Facebook kāda grūtniece publicējusi stāstu par to, kā viņai lidojuma laikā palīdzējuši aviokompānijas “Wizz Air” darbinieki.

Savu stāstu viņa publicēja ar tādu domu, lai ar cilvēku starpniecību ziņa nonāktu līdz uzņēmuma vadībai un minētie darbinieki saņemtu pateicību.

“Lidoju ar reisu Rīga-Luton 6:15. (W62501). Esmu stāvoklī 18.tajā nedēļā, un uzsākot lidojumu , izjutu nežēlīgas sāpes vēderā un muguras lejas daļā.

Protams, sākoties panikai, radās galvas reiboņi un sajūtas bija tiešām tādas, ka šo lidojumu es nepardzīvošu, bet no apkalpes darbiniekiem puisis vārdā Jānis un meitene (diemžēl vārdu neatceros) tūlīt steidzās man palīdzēt! Arī pretim sēdošais vīrietis metās man palīdzēt un kā reizi viņam līdzi bija asinsspiediena mērītājs.

Par cik man asinsspiediens bija ļoti zems, apkalpes darbinieki tūlīt steidzās man gatavot tēju un saldūdeni. Viņi bija gatavi pat veikt tūlītēju nosēšanos, bet es sev noteicu, ka to pieļaut nedrīkst un jāturas stiprai!

Apkalpes darbinieks Jānis ļoti bieži nāca un apvaicajās, kā man klājas, un viņš bija tik laipns, ka noorganizēja ātrajai palīdzībai mani sagaidīt Luton lidostā .Tad nu tagad jau viss kārtībā, esmu sveika un vesela,” raksta pasažiere.

Viņa piebilst, ka ļoti novērtē šādu palīdzību un cer, ka šī informācija nonāks arī līdz minētajiem “Wizz Air” darbiniekiem, lai topošā māmiņa varētu pateikties. Jāpiebilst, ka šis ieraksts izpelnījās lielu popularitāti

Facebook – tam ir vairā nekā 2500 atzīmju “Patīk”, kā arī ar to dalījušies vairāk nekā 5000 facebook lietotāju.