Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 90 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši desmit cilvēki un viens gājis bojā, vēsta Valsts policija.

Jau vēstījām par smago avāriju, kas sestdienas rītā notika starp Valmieru un Cēsīm.

Vakar, 22. janvārī, ap pulksten 11.45 Cēsu novadā, Liepas pagastā, uz autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši (11.km), notika sadursme starp Audi un Volkswagen markas automašīnām, un pēc sadursmes uzslīdēja virsū Renault automašīnai.

LASI VĒL: TV šova zvaigzni Magoni pat grūti atpazīt: Dzīve ir izmainījusies par 180 grādiem (Foto)

Ceļu satiksmes negadījumā notikuma vietā bojā gāja Volkswagen vadītāja, savukārt divas personas ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 409 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 152 par ātruma pārsniegšanu, 14 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā un desmit par agresīvu braukšanu.

Reizēm domāju, vai apdzenot bīstamās vietās, ietaupot uz ceļu 10min, ir to vērts, lai riskētu ar dzīvību? Cilvēks tāpat dienas laikā patērē minūtes nelietderīgi, bakstot telefonu, bet uz ceļa pēkšņi kavē. Sargāsim sevi un citus, izbrauksim no punkta A laicīgāk!

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Aicinām ikvienu autovadītāju un līdzbraucējus būt uzmanīgiem un necensties braukt ātrāk nekā tas ir nepieciešams.

Labāk nedaudz vēlāk atbraukt galamērķī! Ņemot vērā, ka šajos ziemīgajos apstākļos ceļa ir īpaši slideni, uzmanīgi ir jābrauc tik ļoti, cik vien ir iespējams! Un ja ir iespējams, tad diennakts tumšajā laikā arī nebraukt!