Laimīgs cilvēks spēj būt tikai tas, kurš jūtas labi savā ādā. Ja viņš spēj izstarot laimi, mīlestību un veselu dvēseli tikai caur ādu vien. Kā tik pie veselas ādas un kā iemīlēt sevi? Kā ļaut ādai stāstīt laimīgu stāstu par personību, ko tā nes?

Pieredze ārstniecībā un pētījumos

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika jau vairāk nekā desmit gadus darbojās kā ādas slimību centrs, kas ārstē, dziedē un ļauj saprast problēmas sakni un izārstēt to. Klīnika spēj sniegt palīdzību gan ādas slimību ārstēšanā, gan pulcē speciālistus citās saistītās sfērās, piedāvājot tādas terapijas kā:

* Fizioterapija

* Lāzerterapija

* Kosmetoloģija

* Ķirurģija

* Kardioloģija

* Estētiskā dermatoloģija

* Uztura terapija

* Ārstnieciskā pēdu aprūpe, u.c.

Vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredze klīnisko pētījumu veikšanā ļauj vairāk saprast klientu veselības problēmas un ļaut attīrīt to no nevajadzīgajiem kaitēkļiem. Viennozīmīgi tas ir klīnikas trumpis, kas ļauj potenciālajiem klientiem uzticēties un novērtēt profesionāļu darbību.

Katra sfēra sevī ietver jomas pārziņus, kopā veidojot lielisku speciālistu komandu. Dažus no speciālistiem ir apmācījis un skolojis pats Prof. J. Ķīsis, kurš nebaidās ieguldīt savu laiku un mīlestību pret darbu personā, kura to vēlas un māk novērtēt.

Augstas kvalifikācijas speciālistu gādīgās rokās

Ar maigām rokām un svaigām zināšanām, dermatologs sniedz izcilu aprūpi ādai un dvēselei. Ir jāspēj konstatēt problēmas sakne un rast risinājumu. Tādēļ vienmēr ir iespēja pierakstīties uz konsultāciju Prof. J. Ķīša klīnikā, kur speciālisti sniegs padomu un rīcības plānu problēmas novēršanai.

Klīnikas darbībai tiek izmantota jaunākās paaudzes tehnika un nebeidzama attīstības apgūšana, speciālisti apmeklē tālākizglītību un nebeidz sevi izglītot. Klīnikā darbojās vairāki dermatologi dažādos līmeņos:

* dermatoloģe Ingrīda Rītiņa – ārste;

* dermatologs Dr. Aleksejs Zavorins – augstas kvalifikācijas ārsts;

* dermatoloģe Dr. Gerda Pētersone – augstas kvalifikācijas ārsts;

* dermatoloģe Dr. Sigrija Freiberga – augstas kvalifikācijas ārsts;

* dermatologs Dr. Dmitrijs Malošiks – augstas kvalifikācijas ārsts;

* dermatoloģe Dr. Med. Olga Zaikovska – medicīnas doktore;

* dermatologs Prof. Jānis Ķīsis – profesors,

* daudzi citi speciālisti.

Harmonijā ar sevi un savu labsajūtu

Cilvēkam nav jāmeklē kaite, lai atrastu iemeslu dermatologa apmeklējumam. To var darīt arī savas labsajūtas vadīts. Sakaista un kopta āda ir mūsu vizītkarte. Klīnika piedāvā vairākas skaistuma procedūras, kas ļaus ikdienā smaidīt no iekšpuses.

Rūpēs par visiem Latvijas iedzīvotājiem, klīnikas speciālisti regulāri dodas izbraukuma vizītēs uz Liepāju, Daugavpili, Jūrmalu, Talsiem, Rēzekni, Ventspili, Preiļiem, Siguldu, Aizkraukli un Cēsīm.

Ikviens ir laipni aicināts pieteikties uz konsultāciju un rast atbildes uz sev vēlamiem jautājumiem pierakstoties mājaslapā, zvanot +371 28699111 vai sūtot vēlamo jautājumu uz e-pastu info@dermatologs.com.

Rūpes par sevi un savu labsajūtu spēj radīt apkārtējiem iedvesmu un velmi mainīt savu veselību un ikdienas sajūtu. Ļausim citiem rasts pozitīvas emocijas caur starojošu ādu un personību!