Kā vēsta “Privātā dzīve” savā izdevumā, tad Saeimas deputāts Hosams Abu Meri gājis ir iedvesmojies no savas jaunās draudzenes un papildus esošajam darbam ir sācis strādāt televīzijā.

Jau iepriekš medijos izskanēja ziņa, ka Abu Meri, kurš ir divreiz šķīries, tiekas ar LTV diktori Lindu Krūmiņu. ). Uz šo ziņu tviterī visai asi reaģēja arī viņa bijusī sieva Linda Mūrniece.

Turpmāk Abu Meri vadīs LNT raidījumu “Dzīvīte brīvdienās”, Latvijas simtgades gadā viesojoties pie 12 saviem amata brāļiem – ārstiem. Abu Meri norāda, ka samaksu par šo darbu nesaņems, jaunie pienākumi viņam esot liels izaicinājums.

Gan Abu Meri, gan raidījuma producenti uzsver, ka šeit nav nekāda sakara ar deputāta jaunajām attiecībām, jo, pirmkārt, tā ir konkurējoša televīzija, otrkārt – darba piedāvājums izskanējis vēl pirms abu attiecībām. Pirmie raidījumi ierakstīti jau pirms kāda laika.

Abu Meri atzīst, ka vienu padomu draudzenei Lindai gan lūdzis – kur vislabāk skatīties brīžos, kad jārunā viens pret vienu ar kameru. Gaidīsim ēterā jauno raidījumu!