Kopš Bekhemu ģimenē piedzimusi meita, tēvs Deivids Bekhems pilnīgi noteikti ir mainījies. Pateicoties mazulītei eks-futbolists ir kļuvis maigāks un vairāk piesaistīts mājai: tagad viņš šuj mazajai rotaļlietas, meistaro mājiņas lellēm un ļauj  meitai taisīt viņam frizūras.

Taču Deivids audzina Hārperi par tētuka meitiņu, un māca viņai visu to, ko ir iemācījis  visiem trim saviem dēliem.

Tieši tāpēc meitene spēlē futbolu, brauc ar tēvu uz safari, jāj ar zirgu un, kā noskaidrojies, jau no agras mazotnes mācās vadīt auto. Šajās dienās Viktorija Bekhema publicējusi Instagramā video, kurā redzams, ka viņas vīrs apsēdinājis 6-gadīgo meitu pie stūres. Drosmīgi, ne?

Someone loves her daddy! #drivingmissharper kisses x @davidbeckham

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Pēc tam, kad aktrise bija publicējusi šo jauko ģimenisko momentu, sekotāji kļuva, kā no ķēdes norāvušies. Tikai pāris dienās video tika apskatīts vairāk nekā 3 miljonus reižu. Bez sajūsminātiem komentāriem bija arī sašutuši, kuros Bekhemam tika pārmesta bezatbildība.

Video Hārpere sēž tēvam klēpī un sajūsmināta stūrē auto. Šis mazais auto spēj attīstīt  ātrumu līdz 30 km/h. Neraugoties uz silto saraksti: “Kāds vienkārši dieviņasavu tētiņu,” daudzi zvaigžņu pāra fani iesaistījās vecāku strīdā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!