21. gadsimts uzspiež savu zīmogu – visi steidzas un steidzas, bet mūsdienu dāmām gribas būt skaistām ne mazāk, kā iepriekšējo simtgažu skaistulēm.

Mēs vienmēr esam sajūsmā par mūsu sieviešu skaistumu un veiksmīgumu un tāpēc piedāvājam dažus mazus trikus, kas ar minimālu piepūli var palīdzēt vienmēr būt līmenī.

Ideālas uzacis

Lai uzacis izskatītos nevainojami, vispirms jāizķemmē uzacu matiņi, tad ar zīmuli jāapvelk kontūra un jāaizpilda tā ar krāsu. Ja vēlaties padarīt skatienu starojošāku, varat uzlikt hailaiteri tieši zem uzacu izliekuma.

Skaistas lūpas

Pilnīgu lūpu efektu var panākt ātri – 15 sekundēs. Uzklājiet parasto lūpu krāsu, pēc tam balto lūpu zīmuli augšējās un apakšējās lūpas vidusdaļai. Izpludiniet to virzienā uz malām. Viss kārtībā!

Vienreizējas ēnas

Lai ēnas padarītu piesātinātākas, vispirms uz plakstiņa uzklājiet gaišo acu zīmuli. Padoms: lai izvairītos no ēnu savelšanās, pievērsiet uzmanību meikapa pamatam – lai ēnas klātos vienmērīgi, tas ir svarīgi.

Divi vienā

Ja pie rokas nav ne zīmuļa, ne lainera, tevi paglābs tava uzticamā skropstu tuša. Paņemiet to uz tievas otiņas un uzvelciet ar to līniju virs augšējā plakstiņa skropstām. Un tad nokrāsojiet skropstas, un gatavs.

Minimālisms

Variants steidzīgajām. Paraugieties uz augšu un uz sāniem, tad ar zīmuli apvelciet līniju gar skropstu augšanas līniju. Šī līnija skaisti izcels acis un skropstas vizuāli padarīs kuplākas. Šis triks palīdzēs jums izskatīties lieliski, neliekot kaudzēm meikapa uz sejas.

Mati

Lietišķajam stilam nebūt nav jābūt garlaicīgam un nolaizītam. Pamēģiniet, vienkāršas, bet elegantas frizūras, kuras apliecinās ne tikai jūsu nopietno attieksmi un kompetenci, bet arī jūsu matu skaistumu. Bet plānu maiņas gadījumā jums nāksies tikai izlaist matus, lai tie izskatītos gaisīgāki.

Mīļākās skropstu tušas reanimēšana

Ir dažas viltībiņas, lai tuša kalpotu ilgāk. Pirmkārt, tušas atlikumus no birstītes notīriet ar audumu, lai tuša neliptu kamoliņos.

Otrkārt, tušas trauciņā var iepilināt pāris acu pilienus un samaisīt ar pāris birstītes riņķveida kustībām.

Treškārt, ekstra gadījumos tušas trauciņu ievietojiet bļodiņā ar karstu ūdeni. Tas reanimēs tušu un ļaus jums to izmantot ilgāk.

Ideāla āda

Ja nav sanācis kārtīgi izgulēties, meikaps palīdzēs izskatīties svaigai un mundrai, bet šāds ērts špikeris ļaus saprast, kur un ko uzklāt.

Apjomīgas skropstas

Kuplu skropstu efektam uzklājiet vispirms vienu kārtiņu tušas, tad ar vidējo otiņu „pārputiniet „ skropstām pūderi, kā parādīts attēlā. Uzmanīgi, pūderis nedrīkst iekļūt acīs!

Pēc tam uzklājiet skropstām vēl vienu kārtiņu tušas. Ērtībai var tušas birstīti pie pamatnes saliekt 45 grādu leņķī.

Avots :