Austrālijas runas vīrs, bestselleru autors un mūziķis Niks Vuičičs kļuvis par daudzbērnu tēvu! 2017. gada 20. decembrī pasaulē nāca meitenītes – dvīnītes, un tagad Nika ģimenē ir jau četri mazuļi.

Meitenīšu dzimšanas dienā Niks publicējis jaundzimušo un viņu mammas Kanae fotogrāfijas.

“Pateicos visiem, kuri lūdzās par mūsu ģimeni un atbalstīja mūs. Es esmu laimīgākais tēvs pasaulē – tagad man ir arī divas burvīgas meitiņas! Paldies tev, mīļā, par šo brīnumaino dāvanu!” – rakstīja Niks.

Meitenītēm izvēlējās vārdus Olīvija Meja Vuičiča un Ellija Lorēna Vuičiča. Meiteņu māte ir Nika sieva Kanae Mijahara. Interesanti, ka meitenītes piedzima Kanae dzimšanas dienā.

“No visām dienām jūs izvēlējāties piedzimt tieši manā dzimšanas dienā! Ja godīgi, es sapņoju par to un lūdzu Dievu, lai tā notiktu. Viņš mani uzklausīja!” – rakstīja daudzbērnu māte Facebook vietnē.

Vēl pirms bērnu piedzimšanas Kanae dalījās ar savas grūtniecība fotouzņēmumiem. Viņa rādīja, kā aug viņas vēderiņš un aicināja aizlūgt par viņas topošo bērnu veselību. Grūtniecība noritēja labi un viņi ar Niku bieži apmeklēja saviesīgus pasākumus. Kanae atbalstīja vīru arī viņa jaunās grāmatas atklāšanā.

Tagad sakuplojusī Vuičiču ģimene turpina priecēt savus fanus ar jaunām savas pārsteidzošās dzīves fotogrāfijām.

Atgādināsim, ka 35 gadīgais Niks un viņa mīļotā ir četru bērnu vecāki – vecāko dēlu Dejāna Levi un Keisija Džeimsa, un arī jaundzimušo dvīnīšu. Nu ko, novēlēsim vairāk laimes leģendārajam Nikam, kurš audzina bērnus, raksta grāmatas un nodarbojas ar labdarību, neraugoties uz slimību!