Kā tiek vēstīts, tad ceturtdien, 20. janvārī, latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete atnesusi 150 000 eiro laimestu kādai 32 gadus vecai māmiņai no Gulbenes novada Lizuma pagasta, kura šobrīd ar trešo bērniņu atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā.

Laimētāja pastāstīja, ka todien bija tikko beigusi telefonsarunu ar vīru un devās spēlēties ar bērnu, bet pēkšņi ienāca prātā iegādāties kādu loterijas biļeti. Izvēle kritusi uz SuperBingo – jo tā ir loterija, kurā laimētāja šad un tad piedaloties, kā arī papildus iegādājusies 2 momentloterijas Bagāts biļetes un 3 citas.

LASI VĒL: Biju izgājis laukos pastaigāties un tālumā ieraudzīju lielu kustīgu objektu. Ar trīcošām rokām izdevās viņu nofilmēt (Video)

“Nokasīju pirmo biļeti – bez laimesta. Nokasīju otro – laimests 15 eiro. Kasīju trešo un ceturto – tukšas, un jau bija skaidrs, ka, visticamāk, lielāka laimesta šoreiz nebūs. Taču tad, kad kasīju piekto biļeti, pēkšņi izlēca lodziņš par 150 000 eiro laimestu,” laimētāja atceras.

Saņēmusies un zvanījusi Latvijas Loto, kur apstiprinājuši lielo laimestu. Kad vīrs atzvanījis, tad jau bijusi skaidrība – laimests tiešām ir sasniedzis viņu ģimeni. Taču neticība saglabājusies vēl līdz brīdim, kad ieradušies Latvijas Loto birojā noformēt laimestu, un tad gan šaubas izgaisušas.

“Mums jau iepriekš bija plānots šovasar ņemt kredītu mājas siltināšanai un jumta nomaiņai,” atzīst laimētāja, “tāpēc nebija ilgi jādomā, kā tērēt jauniegūtos līdzekļus.

Tagad tas ir atrisinājies.” Tāpat abi jaunie vecāki šobrīd domā, kā ieguldīt daļu summas, lai paliktu bērniem. Tiekot domāts arī par atvaļinājuma ceļojumu uz ārzemēm un, ja kaut kas vēl paliks pāri, tad par skādi nenāks arī automašīnas nomaiņa.