Cik labi ir drēgna laikā spēt ielīst zem siltas segas un baudīt nesteidzīgu rudens vai drēgnas ziemas vakaru. Ir labi tiem, kuriem pašiem nav jāuztraucas par siltuma padevi vai par svaiga gaisa cirkulāciju mājoklī. Taču tiem, kuriem tas pietrūkst, ir speciālisti, kuri spēj dot vēlamo un parūpēties par vajadzīgo.

Pieredzes bagāts uzņēmums ar savas jomas speciālistiem

Commodus ir ilga pieredze apkures sistēmu, gaisa kondicionieru un saules paneļu uzstādīšanā. Laikam ejot, kolektīvs ir nokomplektējies ar savas jomas meistariem ar lielo burtu. Tie apzinīgi un ar augstu atbildības sajūtu veic savus darba pienākumus:

* Sandis Ainārs – apkures sistēmu eksperts, kurš ir veidojis daudz un dažādu sistēmu veidus.

* Henrijs Vimba – projektu vadītājs, kurš profesionālis darbojas apkures sistēmu un kondicionēšanas sfērā, dodot klientiem lieliskus padomus un konsultējos āķīgos jautājumos.

* Māris Mileika – apkures sistēmu speciālists, kurš uzskata, ka neviena sistēma ne kondicionēšanas, ne apkures priekš viņa nav par grūtu.

Uzņēmums atrodas Rīgā, Saldū un Jelgavā, nodrošinot lielāku pieejamību klientiem. Veicot konsultāciju vai jau pakalpojuma pieņemšanu caur telefonu 27088108 vai caur e-pasta vēstuli info@commodus.lv, Commodus speciālisti palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus un konsultēs neskaidrības gadījumā.

Efektīvākie granulu apkures katli

Arvien modernizētāki paliek apkures katli un veidi kā tie darbojās. Līdz ar mūsdienu cilvēku aizņemtību, katliem ir jāspēj sniegt plašu funkcionalitāti. Commodus klāstā pieejamie granulu apkures katli ir:

* Automatizēti – konkrētā laikā tie veic mājas apsildi ar nepieciešamo kurināmā daudzumu.

* Ērts un draudzīgs risinājums videi – tiek izmantotas kokskaidu granulas, kas nerada kaitīgus dūmus, lieku, nevēlamu smaku.

* Pašattīrīšanās funkcija – Commodus granulu apkures sistēma ir veidota tā, lai tā attīrās pati. Ir sistēmas, kas jātīra reizi nedēļā, bet ir arī tādas, kas jāiztīra tikai reizi sezonā. Šis bieži vien ir viens no svarīgajiem faktoriem, kas izvēli nosver par labu granulu apkurei.

* Viegla un saprotama vadības sistēma, ko var kontrolēt arī attālināti.

Kondicionieru sistēma – kvalitatīvai un komfortablai ikdienai

Gaisa cirkulācija ir ļoti nepieciešama komfortablai ikdienai. Tāpat arī ir telpas un ēkas, kur kondicionieru sistēma ir neatņemama sastāvdaļa. Pateicoties Commodus kondicionieru piedāvājumam, ikviena vēlmes var tik piepildītas.

Kondicionieri veic gaisa temperatūras regulāciju, radot komfortablu vidi, tai skaitā arī apsildot telpas, ne tikai atvēsinot vasaras dienās. Tāpat ir pieejami modeļi, kas veido mitruma regulāciju un veic gaisa jonizēšanas funkcijas.

Ļaujot kvalitātei un komfortam ņemt virsroku, izvēlēsimies Commodus piedāvāto produkciju, pakalpojumu un kvalitāti!