Kāda sieviete dalījusies ar stāstu par to, ka, viņasprāt, Dobeles slimnīcā viņai pavirši veikts aborts. Portālā “sudzibas.lv” sieviete raksta, ka pēc aborta pēc tam vēlreiz nonākusi slimnīcā. “Dobeles slimnīcā man tika veikts legālais aborts, summa 120€. Aborts ilga 15 minūtes.

Atbraucot mājās, viss vēders nenormāli sāpēja, katru dienu temperatūra. Sāku klibot, jo nevarēju pastaigāt normāli, aiz sāpēm. Tad man nāca uz biksīšu ieliknīšiem kādi atgriezumi, pamanīju bērna maziņu kājiņu un ribas vienas puses, sapratu, ka visu man neizņēma laukā.

Trešajā dienā temperatūra 39,9. Izsaucu ātros, aizveda mani uz Jelgavas slimnīcu. Kur konstatēja, ka ir iekaisums, tagad ārstējos mājās ar antibiotikam,” raksta sieviete. Jāpiebilst, ka šī sūdzība pamatīgi sadusmoja interneta komentētājus. Cilvēki kritizē sievieti par sūdzību kā tādu. “Ļoti ceru ka tas ir feiks! Ja nav, tad Tas ir cinisma kalngals! Tā runāt par nedzimušo bērnu… savu bērnu! Morāles nekādas nav? Kauns…,” teikts kādā komentārā.

Tomēr kāda komentētāja lūdz vairāk uzmanības pievērts tam, ka medicīniskais pakalpojums veikts nekvalitatīvi. “Es, protams, negribu neko teikt, bet bērna dzimšana ir katra viņa vecāka izvēle. Daudziem šķiet, ka aborts tas ir nepareizi.

Nebūt nē. Ar likumu ir norādīts periods, kad cilvēks var visu apdomāt un pieņemt lēmumu. Ir dažādas dzīves situācijas. Ne Jums pēc tam šo bērnu barot, nedz ģērbt un audzēt. Ģimenes pabalsts Latvijā nebūt nav tik liels, lai varētu nopirkt pamperus un speciālo zīdaiņu ēdienu tādā apjomā, kādā bērns tos patērē. Un pirms rakstīt tādus komentārus “labi, ka tev nebūs bērnu” vai “atradusi par ko sūdzēties”, izlasiet lūdzu sūdzību un saprotiet pretenziju.

Neizrādiet, lūdzu, savu attīstības līmeni ar žulti. Cilvēks ir samaksājis par medicīnisko pakalpojumu 120 eiro, lai to uztaisa KVALITATĪVI. Tas nozīmē – bez sekām.

Un pretenzija mums norāda uz to, ka ārstam, kas veica procedūru nepietiek kompetences, lai redzētu ko viņš ir sadarījis un vai darbs ir pabeigts. Iedomājieties! Šodien tas ir nekvalitatīvi veikts aborts un rīt tā var būt operācija Jums vai Jūsu tuviniekiem,” teikts komentārā.