Tā bija sava veida laimīga sakritība, ka Harijs un Megana atradās valstī, kad nomira prinča vecmāmiņa, aiztaupot viņam emocionālu un neapšaubāmi traumatisku pošanos ceļā, kas jādara steigā.

Neraugoties uz pēdējo gadu nesaskaņām, neviens nevar Harijam liegt iespēju apraudāt savu mīļoto vecmāmiņu, ar kuru viņam vienmēr bijušas siltas un jautras attiecības.

Taču tā kā karaliskās ģimenes locekļi bija aizņemti, rūpējoties par slimo monarhu, Saseksas hercogpāris aizkulisēs izraisīja nepieredzētu satraukumu, paziņojot, ka Harijs un Megana dosies uz Balmoralu.

Kā raksta izdevums “The Sun”, princis Harijs atradās Frogmoras kotedžā, kad saņēma zvanu no sava tēva ar lūgumu nevest līdzi Meganu.

LASI VĒL: Pēc 60 kopīgā laulībā pavadītiem gadiem, sirmgalvis gandrīz noģībst, atrodot un atverot sievas kurpju kasti (Foto)

“Čārlzs teica Harijam, ka Meghanai atrasties Balmoralā tik ļoti skumjā laikā nav pareizi vai piemēroti,” laikrakstam sacījis ģimenei pietuvināts avots.

“Viņam tika norādīts, ka Keita nebrauks un ka šis apmeklētāju skaits patiešām būtu jāierobežo tikai ar vistuvākajiem ģimenes locekļiem. Čārlzs ļoti, ļoti skaidri pateica, ka Megana nebūs laipni gaidīta,” atklājis avots.

Tikmēr izdevums “The Telegraph” ziņoja, ka Harijs konstitucionālu iemeslu dēļ sākotnēji netika uzaicināts, kad vecākie karaliskās ģimenes locekļi, tāpat kā viņa brālis princis Viljams, devās uz Balmoralu.

Kāds karaliskais avots arī teica, ka pastāv uzskats, ka “ir diezgan grūti pavadīt pārāk daudz laika ar kādu, par kuru jūs zināt, ka viņš grasās izdot grāmatu par jums visiem.” Ziņas par viņu plāniem nāca caur plašsaziņas līdzekļiem, un žurnālisti tās publicēja tviterī pulksten 13.53 (15:53 pēc Latvijas laika).

LASI VĒL: Portālā SS.COM parādījies ģeniāls auto pārdošanas sludinājums ar savu odziņu. Pamēģini šo izlasīt nesmejoties – tas nav reāli!

Paziņojumā bija teikts: “No preses pārstāvja: Saseksas hercogs un hercogiene dosies uz Skotiju.” Tas, protams, bija jaunums pilij, un tas neizdevās.

Atklāti sakot, daudzi aiz karaliskajiem mūriem bija skeptiski noskaņoti par šīm ziņām. Ceturtdien pēc Saseksu sākotnējā paziņojuma pagāja pusstunda, kuras laikā lietas ātri vien sakārtojās un nāca klajā ziņas, ka Harijs uz Balmoralu tomēr dodas viens.