Ceļā no Liepājas uz Rīgu pazuda 30 gadus vecais Rihards Zāle. No tuvinieku sniegtās informācijas ir zināms, ka 2018.g. 24. jūnijā – pazušanas dienā – Rihards kopā ar ģimeni devās ar automašīnu no Liepājas uz Rīgu.

Ap plkst. 15-tiem apstājās Kalnciemā, lai pastaigātu ar suni. Kopš tā brīža Rihards un suns vairs nav redzēti. Nav saņemta nekāda veida informācija par Riharda atrašanās vietu. Vīrietis var atrasties Rīgā, Mārupē vai Liepājā.

PAZĪMES: kalsnas miesas būves, 175 cm garš. Rihards bija ģērbies: haki krāsas treniņtērpa bikses, melna trikotāžas vējjaka ar rāvējslēdzēju, pār plecu neliela brezenta auduma soma, kājās melnas kurpes.

Par suni, kurš bija kopā ar Rihardu. Suņa šķirne – bokseris, 1 gadu veca suņu meitene, atsaucas uz vārdu Surja. Iespējamā atrašanās vieta: Rīga, Mārupe, Liepāja. Iespējams, pārvietojas paralēli ceļiem.

Lūdzam pievērst uzmanību vīrietim ar suni! Ja jums ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, lūdzam steidzīgi ziņot policijai pa tālruni 110 vai BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084.