Lai maksimāli ievērotu visus drošības pasākumus, “Maxima Latvija” palielina veikalu skaitu, kuri periodiski dienas laikā ver durvis klientu plūsmas kontrolēšanai.

Tā iemesla dēļ piecpadsmit veikalu durvis īslaicīgi vairākas reizes dienā tiks aizvērtas, tādējādi mazinot pulcēšanos veikala telpās.

Īslaicīgā veikalu slēgšana notiek ne tikai Rīgā, bet arī reģionos, kā, piemēram, Rojā, Jelgavā, Liepājā, Madonā, Ādažos, Lielvārdē un Jēkabpilī.

Tajā skaitā “Maxima Latvija” veic arī citas darbības, lai parūpētos gan par saviem darbiniekiem, gan arī par veikala apmeklētājiem:

* Stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri.

* Sociālās distancēšanās ierobežojoši pasākumi 2 m rādiusā, kā, piemēram, grīdas uzlīmes, ieprikuma ratiņu izmantošana groziņu vietā.

* Stikla aizsargmaskas pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.

* Plaša informatīva kampaņa veikalos, izvietojot materiālus TV ekrānos, veikala radio un plakāti dažādās vietās veikalos ar ieteikumiem, kā samazināt vīrusa izplatību.

* Nefasētas pārtikas, piemēram, konditorejas izstrādājumu fasēšana.

* Dezinfekcijas līdzekļi pie veikalu ieejām.

* Atsevišķi administrācijas darbinieki dodas palīgā kolēģiem no veikaliem, lai spētu efektīvāk organizēt darbu veikalā.

* Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.

* Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.

* Kā arī veicam daudz citus pasākumus vīrusa ierobežošanai, sadarbojoties ar atbildīgajām valsts iestādēm un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.