Pirms neilga laika internetā parādījās kāds sievietes stāsts, kuru nav iespējams palaist garām un ir pat uzskatāms, ka par to vajadzētu zināt daudziem no mums un ņemt kā piemēru.

Sieviete piedzīvojot savu notikumu, vēlējās arī ar to padalīties sociālajos tīklos.

Kā viņa vēstīja, tad viņas rīts bija iesācies pilnīgi citādāk nekā parasti. Braucot uz darbu pa Rīgu, viņa ielas otrā pusē piefiksēja, ka pieturā guļ sieviete. Pēc izskata bija vairāk kā skaidrs, ka sievietei nav labi ar pašsajūtu un turklāt tuvumā neviena apkārt nebija. Pabraucot nedaudz uz priekšu, sieviete pamanīja kādu vīrieti, kuram uzkliedza ar mērķi, lai ātri dodas uz pieturas pusi, jo tur guļ sieviete un ka ir nepieciešams izsaukt ātro palīdzību.

Pa to laiku pati sieviete novietoja automašīnu un arī piesteidzās klāt pie sievietes. Kamēr vīrietis pa telefonu sauca ātro palīdzību, viņa tikmēr mēģināju sataustīt pulsu. Nedaudz vēlāk piebrauca pašvaldības policijas busiņš.

Un tieši šiem cilvēkiem, precīzāk sakot pašvaldības policijas darbiniekiem sievietei un diviem jauniem puišiem, sieviete vēlas izteikt vislielāko paldies. Darbinieku rīcība bija ļoti cilvēcīga un iejūtīga.

Kopīgiem spēkiem tika sagaidīta ātrā palīdzība un nogādāta sieviete drošās rokās.

Attiecīgi sieviete izsaka paldies šiem darbiniekiem par to, ka nepabrauca garām un spēja ātri noreaģēt. Neskatoties uz to, ka viņa nepiefiksēja ne vārdus, ne uzvārdus, sieviete savā ziņojumā uzrakstīja, ka šo “paldies” attiecīgi policijas darbinieki ir saņēmuši!

Esiet cilvēcīgi un izpalīdzīgi! Tas noteikti kādam var glābt dzīvību!

Autore: Inga Pole