Pirms neilga laika internetā parādījās kāds neliels stāsts, bet tas ir uzmanības cienīgs un ir vērts par to dzirdēt. Kā sieviete stāsta, tad 15. oktobrī maršrutā no Siguldas uz Rīgu autobusā iekāpa maza meitene. Viņa uzrādot savus nepieciešamos dokumentus, lai saņemtu atlaidi braucienam, bet nezināmu apstākļu dēļ šoferis to negribēja apstiprināt. Līdz ar to meitenei nepietika naudiņas, lai varētu braukt autobūsa.

Par laimi, visu šo situāciju no malas redzēja kāda sieviete pasažiere, kas nolēma rīkoties un izpalīzdēja mazai meitenītei, piemaksājot klāt par biļeti. Pretējā gadījumā visticamākais, ka meitenīte būtu palikusi autobusa pieturā un tā arī nekur neaizbrauktu.

Tā iemesla dēļ raksta autore vēlas atrast jebkādu informāciju par šo sievieti un izteikt viņai personīgu paldies, ka bija tik cilvēcīgi un izpalīdzīga.

Šis ir viens no tiem gadījumiem, par kuru ir vērts runāt un kaut vairāk šādas dzīves situācijas Latvijā notiktu!

Cilvēki arī šo situāciju komentēja pozitīvi:

“Šādi cilvēki ir kā sargeņģeļi. Viņi īstajā brīdī parādās, palīdz un pazūd.”

Sievietes oriģinālais ziņojums:

“Lūdzu atsaukties sievieti, kura 15.oktobrī maršrutā Siguldā-Raganā-Rīga ar atiešanas laiku 16.00 no Siguldas autoostas, palīdzēja mazai meitenei nonākt mājās( iedeva papildus naudu, jo šoferis neņēma vērā to, ka bērns uzrādīja nepieciešamos dokumentus, lai saņemtu atlaidi par braucienu.) Lūdzu sievieti, vai to, kurš zin šo cilvēku sazināties ar mani privāti. Vairāk šādu cilvēku. Lūdzu dalaties ar šo ziņu, lai ātrāk atrodu LABO cilvēku! Paldies!”