Pagājušajā nedēļas nogalē kāds krosa moča īpašnieks nolēma pabraukāties pa meža ceļu, kas atrodas blakus militārajai bāzei Cekulē, Stopiņu novadā.

Viss bija forši līdz vienam noteiktam momentam. Jāpiebilst, ka visticamākais šī diena motociklistam bija viena no tām “laimīgākajām”, jo patiešām viņam pamatīgi noveicās.

Kā izrādās, tad braucot pa mežu, viena mirklī motociklists paspēja ātri noreaģēt un strauji sabremzēja, jo pār ceļu tika novilkta dzeloņdrāts.

Kā redzams video materiālā, motociklists braucis pa smilšainu taku mežā, bet vienā no ceļa atzariem bija novilkta pietiekami augsta dzeloņdrāts.

Ir skaidri redzams, ka to izdarīja kāds cilvēks apzināti, lai traucētu cilvēkiem braukāties pa mežu. Diemžēl šāda veida rīcība jau nav pirmo reizi, jo janvārī bija noticis līdzīgs atgadījums Madonas novadā, kur diemžēl kvadracikla vadītājs iebrauca pār ceļu novilktā trosē.

Kā cilvēki vēsta komentāros, tad motociklistam ļoti noveicās un ka dīvaino cilvēku šajā pasaulē netrūkst.

Papildus tam ikviens cilvēks tiek aicināts uzmanīties, braucot pa šāda veida trasēm un būs piesardzīgiem, lai nekas tamlīdzīgs vairs neatgadītos.

Noskaties video: