Daudziem zināmā un nu jau bijusī Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha ir paziņojusi visai lielus un nozīmīgus jaunumus, kas ir noticis ar viņu dzīvi.

Par savu prieka vēsti viņa ir paziņojusi savā “Instagram” kontā, kur pavēstīja, ka ir beidzot oficiāli apprecējusies arī likuma priekšā.

Laulības notika piektdien, 9. oktobrī, apstiprina pati Rebeka. Vienlaikus savā “Instagram” ziņojumā viņa arī pielika jaukas un mīlīgas bildes no kāzu dienas.

Savā ziņojumā Rebeka saka, ka pat nezina ar ko sākt. Bet fakts ir tāds, ka viņi ir apprecējušies. “Stāsta beigas.” Bet, ja runā atklāti, tad viņa gribētu aprakstīt visu šo krietni detalizētāk. Kaut kas tāds nenotiek katru dienu, un viņa ir ļoti pateicīga, kas ar viņu ir noticis pēdējā laikā.

Vienlaikus viņa velta mīlestības pilnus vārdus savam mīļotajam vīram un pauž cerību, ka abu dzīve būs piepildīta un piedzīvojumiem bagāta.

Oficiāli Rebeka Koha tagad būs godājama kā Rebeka Salsabila Ibrahima.

Neskatoties uz to, ka laulību dienā viņu vecāki nepiedalījās ceremonijā, viņi tāpat šo lielisko notikumu atzīmēs kopīgi vēlāk.

Kā iepriekš tika vēstīts, tad 22 gadus vecā bijusī sportiste šovasar paziņoja, ka viņas dzīve mainās un tie netiks citādāk ietekmēti.

Šobrīd Rebeka palīdz trenēties un atbalsta savu vīru, Kataras diska metējam Moazam Mohamedam Ibrahimam.

Vienlaikus viņa piebilst, ka ir neizsakāmi priecīga, ka beidzot viņa ir atradusi sev blakus tādu cilvēku, kurš par viņu rūpējas un ir lojāls uz visiem 101% procentiem!