Dace Seisuma, kas ir bijušā Latvijas prezidenta Andra Bērziņa šķirtā sieva, atklāj, ka viņas dzīvē neklājas tik labi kā varbūt gribētos.

Endokrinoloģe Seisuma sarunā ar žurnālu ”Veselība”atzīst, ka dzīve kopš šķiršanās no Bērziņa, ir mainījusies. Ja kādreiz viņa pirka tādus apģērbus, kuri maksā simtiem eiro, tad tagad uz tādām lietāmar savu algu par tādām lietām var aizmirst.

”Tagad, kad esmu šķīrusies un man ar ārsta algu ir sevi jāuztur, saņemot algas dienā kontā 430 eiro, rokas nolaižas,” nopūšas eksprezidenta bijusī sieva.

Slimnīcā viņai ir jābūt četras stundas, par kurām tiek samaksāta alga, kaut gan šīs četras stundas viņa ir tikai pirmdienās, bet pārējās dienās tās jau skaitās kā virsstundas, par kurām diemžēl neviens algu nemaksā.

“Savu darba algu varu viegli izrēķināt – bez nodokļiem stundas likme ir 4,36 eiro. Tātad dienā tie ir vidēji 17 eiro, pēc nodokļu nomaksas – ap 12 eiro dienā. Ja jāstrādā 20 darbadienas, šeit slimnīcā par nostrādātajām stundām saņemu ap 240 eiro lielu algu, bet, ja ir garās brīvdienas, tad tās iet kā bezalgas atvaļinājums un alga ir vēl mazāka,” skaidro ikdienu raksturo Seisuma.

”Kad izeju no poliklīnikas, esmu nekāda – jūtos emocionāli un fiziski iztukšota, bet šobrīd nav citu variantu,” skaidro bijusī valsts pirmā lēdija.