Bijušais pasaules boksa čempions smagajā svarā, tagadējais Kijevas mērs Vitālijs Kļičko intervijā Ukrainas portālam newsone.ua norāda, ka latviešu bokseris Mairis Briedis savulaik viņam bijis viens no spēcīgākajiem un iespaidīgākajiem sparinga partneriem.

Kā zināms, tad 2018.gada sākumā Pasaules boksa supersērijas pusfinālā Briedis tiksies ar citu ukraini – Aleksandru Usiku. Vaicāts, vai Usiks uzskatāms par favorītu cīņā pret Briedi, Kļičko piebilst, ka neesot jāskrien notikumiem pa priekšu.

Ja Usiks realizēšot savu ātrumu un darbu no distances, tad viņam esot visas iespējas uzvarēt. “Bet varu teikt, ka manā treniņnometnē Briedis bija viens no sarežģītākajiem sparinga partneriem. Ātrs un ass, prot turēt sitienu. Un pašam ir tāds sitiens, pēc kura maz neliksies,” saka ukraiņu bokseris.

Uz jautājumu, kā viņam patīk šis jaunais turnīrs – boksa supersērija, Kļičko atbild, ka “viss, kas raisa interesi par boksu, ir forši”. Viņš esot redzējis gan Usika, gan Brieža cīņas, un šī turnīra cīņas skatīšoties arī turpmāk.

focus.lv